rtc-config='{"urls": ["https://catalunyadiari.com/rtc_config?h=CANONICAL_URL&key=section_cd"]}'

Catalunya Diari

Telegram : +34 629 74 76 77

E-Mail: info@catalunyadiari.cat

Programa d’actes del FiraTàrrega 2018

Del 6 al 9 de setembre de 2018, mercat internacional de les arts escèniques
Imatge d'un dels espectacles del FiraTàrrega 2017 | Cedida

 

Com ja és tradició, un any més a Tàrrega hi té lloc el FiraTàrrega, concretament durant el segon cap de setmana de setembre els carrers del municipi s’omplen amb el mercat internacional de les arts escèniques que inclou una gran varietat d’espectacles tant de sala com de carrer, visuals i no convencionals. Vols saber què hi pots veure? T'ho expliquem!

 

Tots el actes del FiraTàrrega 2018

Dijous 6 de setembre:

19.00 h, Escargots amb Slow Olou

19.00 h, Hippos amb Zum Zum Teatre i Quim Bigas

19.00 h, Los bancos regalan sandwicheras y chorizos amb José y sus Hermanas

19.00 h, Prácticas de vuelo para acabar con el olvido amb Chroma Teatre

20.00 h, Sin Ítaca amb Pendiente Teatro + Eduardo Bernal

20.30 h, Painball amb Les Impuxibles

21.30 h, La Tortue de Gauguin amb Compagnie Lucamoros

22.30 h, Blockchain amb Calidos feat. Nølah

23.00 h, BRUT amb Marta Torrents

23.00 h, Hija de Tigre amb La Laura Palmer

23.00 h, Ohtli amb D'Jade

23.30 h, InSomnio amb Teatro do Mar

00.00 h, Manero Sound System, SESSIÓ DJ: Sound System - Programació Say it Loud

 

Divendres 7 de setembre:

10.00 h, Pedrolo, pas a pas amb Xavier Garcia

10.00 h, UN.HABITANTS_To make room for us amb Caterina Moroni

10.30 h, Saunterer amb Colectivo Ameno

10.30 h, Un món de cartró amb CreaMoviment

11.00 h, L'envol amb Adhok - Immortels

11.00 h, Orbis amb Humanhood

11.00 h, Sin Ítaca amb Pendiente Teatro + Eduardo Bernal

11.00 h, Tha Tzpar (L'espera) amb Hui Basa

11.00 h, Un món de cartró amb CreaMoviment

11.30 h, Peregrinus amb Teatr KTO

12.00 h, Escargots amb Slow Olou

12.00 h,  Of Man and Beast amb Company Chameleon

12.00 h, UN.HABITANTS_To make room for us amb Caterina Moroni

12.00 h, Zanimal - Le carrousel éclaté amb Théâtre de la Toupine

12.30 h, Asteroid amb Campi qui pugui

12.30 h, I U amb LASALA

13.00 h, Sin Ítaca amb Pendiente Teatro + Eduardo Bernal

 

Imatge d'un dels espectacles del FiraTàrrega 2017 | Cedida

 

16.00 h, +Cases amb Xesca Salvà

16.30 h, Saunterer amb Colectivo Ameno

16.45 h, +Cases amb Xesca Salvà

17.00 h, BRUT amb Marta Torrents

17.00 h, Escargots amb Slow Olou

17.00 h, Hippos Zum Zum amb Teatre i Quim Bigas

17.00 h, UN.HABITANTS_To make room for us amb Caterina Moroni

17.00 h, Zanimal - Le carrousel éclaté amb Théâtre de la Toupine

17.30 h, +Cases amb Xesca Salvà

17.30 h, Un món de cartró amb CreaMoviment               

17.30 h, Witness This amb Company Chameleon

17.45 h, Labranza amb Colectivo Lamajara

18.00 h, Ohtli amb D'Jade

18.00 h, We-ding amb Los Moñekos

18.15 h, +Cases amb Xesca Salvà

18.30 h, BLOCK amb NoFit State Circus and Motionhouse

18.30 h, Issue de Secours amb Adhok - Echappée Belle + Immortels

18.30 h, UN.HABITANTS_To make room for us amb Caterina Moroni   

19.00 h, +Cases amb Xesca Salvà

19.00 h, 5.102 m/s amb Joan Català

19.00 h, Espera amb Companyia de Circ 'eia’

19.00 h, Hunting for the unicorn amb Becki Parker & Vero Cendoya

19.00 h, Proyecto X amb Silere

19.00 h, Saunterer amb Colectivo Ameno

19.00 h, Tha Tzpar (L'espera) amb Hui Basa

19.30 h, Aigua amb Nuc               

19.30 h, Flou Papagayo amb Mumusic Circus

19.30 h, Home amb Akira Yoshida

19.30 h, Prácticas de vuelo para acabar con el olvido amb Chroma Teatre

19.45 h, Labranza amb Colectivo Lamajara

20.00 h, FEMALE amb LASALA

20.00 h, Los bancos regalan sandwicheras y chorizos amb José y sus Hermanas

20.00 h, Ohtli amb D'Jade

20.30 h, Painball amb Les Impuxibles

 

21.00 h, Asteroid amb Campi qui pugui

21.00 h, Escargots amb Slow Olou

21.00 h, Likes amb Núria Guiu

21.00 h, Sin Ítaca amb Pendiente Teatro + Eduardo Bernal

21.00 h, ZH o 36 milions d'anys a 120km/h amb Emília Gargot

21.30 h, Le Nid amb Adhok - Immortels

22.00 h, BLOCK amb NoFit State Circus and Motionhouse

22.00 h, Hija de Tigre amb La Laura Palmer

22.00 h, Ludo Circus Show amb Ludo Circus

22.00 h, Ohtli amb D'Jade

22.00 h, Painball amb Les Impuxibles

22.30 h, La Tortue de Gauguin amb Compagnie Lucamoros

23.00 h, InSomnio amb Teatro do Mar

23.00 h, Sin Ítaca amb Pendiente Teatro + Eduardo Bernal

23.30 h, Blockchain amb Calidos feat. Nølah

00.00 h, Batukada amb BATbatuka

00.00 h, Ohtli amb D'Jade

01.00 h, Ponent Roots, Rebelmadiaq & The Fat Brass Corner i Mina's Collective + Paula Bu i Belén Natalí, SESSIÓ DJ 2: Sound System (Programació Say it Loud)

 

Imatge d'un dels espectacles del FiraTàrrega 2017 | Cedida

 

Dissabte 8 de setembre:

10.00 h, UN.HABITANTS_To make room for us amb Caterina Moroni

10.30 h, Saunterer amb Colectivo Ameno

10.30 h, Un món de cartró amb CreaMoviment

11.00 h, Espera amb Companyia de Circ 'eia'

11.00 h, L'envol amb Adhok – Immortels

11.00 h, Likes amb Núria Guiu

11.00 h, Pedrolo, pas a pas amb Xavier Garcia

11.00 h, Sin Ítaca amb Pendiente Teatro + Eduardo Bernal

11.00 h, Tha Tzpar (L'espera) amb Hui Basa

11.00 h, Un món de cartró amb CreaMoviment

12.00 h, 5.102 m/s amb Joan Català

12.00 h, Escargots amb Slow Olou

12.00 h, I U amb LASALA

12.00 h, Of Man and Beast amb Company Chameleon

12.00 h, Orbis amb Humanhood

12.00 h, Proyecto X amb Silere

12:00 h, UN.HABITANTS_To make room for us amb Caterina Moroni

12.30 h, Asteroid amb Campi qui pugui

12.30 h, Home amb Akira Yoshida

12.30 h, Zanimal - Le carrousel éclaté amb Théâtre de la Toupine

13.00 h, Correo amb Proyecto Correo

13.00 h, Sin Ítaca amb Pendiente Teatro + Eduardo Bernal

 

Imatge d'un dels espectacles del FiraTàrrega 2017 | Cedida

 

16.00 h, +Cases amb Xesca Salvà

16.30 h, Saunterer amb Colectivo Ameno

16.45 h, +Cases amb Xesca Salvà

17.00 h, Correo amb Proyecto Correo

17.00 h, Escargots amb Slow Olou

17.00 h, Hippos amb Zum Zum Teatre i Quim Bigas

17.00 h, UN.HABITANTS_To make room for us amb Caterina Moroni

17.00 h, Zanimal - Le carrousel éclaté amb Théâtre de la Toupine

17.30 h, +Cases amb Xesca Salvà

17.30 h, Un món de cartró amb CreaMoviment

17.30 h, Witness This amb Company Chameleon

17.45 h, Labranza amb Colectivo Lamajara

18.00 h, Ohtli amb D'Jade

18.00 h, Peregrinus amb Teatr KTO

18.15 h, +Cases amb Xesca Salvà

18.30 h, BLOCK amb NoFit State Circus and Motionhouse

18.30 h, Issue de Secours amb Adhok - Echappée Belle + Immortels

18.30 h, UN.HABITANTS_To make room for us amb Caterina Moroni

19.00 h, +Cases amb Xesca Salvà

19.00 h, 5.102 m/s amb Joan Català

19.00 h, Espera amb Companyia de Circ 'eia'

19.00 h, Hunting for the unicorn amb Becki Parker & Vero Cendoya

19.00 h, Proyecto X amb Silere

19.00 h, Saunterer amb Colectivo Ameno

19.00 h, Tha Tzpar (L'espera) amb Hui Basa

19.00 h, We-ding amb Los Moñekos

19.30 h, Aigua amb Nuc

19.30 h, Flou Papagayo amb Mumusic Circus

19.30 h, Home amb Akira Yoshida

19.30 h, Prácticas de vuelo para acabar con el olvido amb Chroma Teatre           

19.45 h, Labranza amb Colectivo Lamajara

20.00 h, FEMALE amb LASALA

20.00 h, Mexicatas amb Cor de Maguey              

20.00 h, Ohtli amb D'Jade

 

21.00 h, Asteroid amb Campi qui pugui

21.00 h, Escargots amb Slow Olou

21.00 h, Les 7 diferències amb Pont Flotant

21.00 h, Sin Ítaca amb Pendiente Teatro + Eduardo Bernal

21.00 h, ZH o 36 milions d'anys a 120km/h amb Emília Gargot

21.30 h, Le Nid amb Adhok - Immortels

22.00 h, BLOCK amb NoFit State Circus and Motionhouse

22.00 h, La Brisa amb Teatro Línea de Sombra i Tamara Cubas

22.00 h, Ludo Circus Show amb Ludo Circus

22.00 h, Ohtli amb D'Jade

22.00 h, Painball amb Les Impuxibles

22.30 h, La Tortue de Gauguin amb Compagnie Lucamoros

23.00 h, El meu nom és Hor amb PSIRC

23.00 h, Sin Ítaca amb Pendiente Teatro + Eduardo Bernal

23.00 h, ZH o 36 milions d'anys a 120km/h amb Emília Gargot

23.30 h, Blockchain amb Calidos feat. Nølah

23.30 h, Concert Clara Peya amb Clara Peya

00.00 h, Ohtli amb D'Jade

01.00 h, Batukada amb BATbatuka

02.00 h, Lady Avocado & Golfo de Guinea, Virginie i Jahzzmvn Selecta, SESSIÓ DJ 3: Sound System (Programació Say it Loud)

 

Imatge d'un dels espectacles del FiraTàrrega 2017 | Cedida

 

Diumenge 9 de setembre:

10.00 h, UN.HABITANTS_To make room for us amb Caterina Moroni

10.30 h, Saunterer amb Colectivo Ameno

10.30 h, Un món de cartró amb CreaMoviment

11.00 h, L'envol amb Adhok - Immortels

11.00 h, Pedrolo, pas a pas amb Xavier Garcia

11.00 h, Sin Ítaca amb Pendiente Teatro + Eduardo Bernal

11.00 h, Tha Tzpar (L'espera) amb Hui Basa

11.00 h, Un món de cartró amb CreaMoviment

11.30 h, Orbis amb Humanhood

12.00 h, Escargots amb Slow Olou

12.00 h, Espera amb Companyia de Circ 'eia'

12.00 h, I U amb LASALA

12.00 h, Les 7 diferències amb Pont Flotant

12.00 h, Of Man and Beast amb Company Chameleon

12.00 h, UN.HABITANTS_To make room for us amb Caterina Moroni

12.00 h, Zanimal - Le carrousel éclaté amb Théâtre de la Toupine

12.30 h, Asteroid amb Campi qui pugui

12.30 h, Home amb Akira Yoshida

13.00 h, Correo amb Proyecto Correo

13.00 h, Sin Ítaca amb Pendiente Teatro + Eduardo Bernal

 

16.00 h, +Cases amb Xesca Salvà

16.30 h, Saunterer amb Colectivo Ameno

16.45 h, +Cases amb Xesca Salvà

17.00 h, Correo amb Proyecto Correo

17.00 h, El meu nom és Hor amb PSIRC

17.00 h, Escargots amb Slow Olou

17.00 h, Hippos amb Zum Zum Teatre i Quim Bigas

17.00 h, Proyecto X amb Silere

17.00 h, UN.HABITANTS_To make room for us amb Caterina Moroni

17.00 h, We-ding amb Los Moñekos

17.30 h, +Cases amb Xesca Salvà

17.30 h, Un món de cartró amb CreaMoviment

17.30 h, Witness This amb Company Chameleon

17.30 h, Zanimal - Le carrousel éclaté amb Théâtre de la Toupine

17.45 h, Labranza amb Colectivo Lamajara

18.00 h, La Brisa amb Teatro Línea de Sombra i Tamara Cubas

18.00 h, Ohtli amb D'Jade

18.00 h, Peregrinus amb Teatr KTO

18.15 h, +Cases amb Xesca Salvà

18.30 h, BLOCK amb NoFit State Circus and Motionhouse

18.30 h, Issue de Secours amb Adhok - Echappée Belle + Immortels

18.30 h, UN.HABITANTS_To make room for us amb Caterina Moroni

19.00 h, +Cases amb Xesca Salvà

19.00 h, Hunting for the unicorn amb Becki Parker & Vero Cendoya

19.00 h, Mexicatas amb Cor de Maguey

19.00 h, Saunterer amb Colectivo Ameno

19.00 h, Tha Tzpar (L'espera) amb Hui Basa

19.30 h, Aigua amb Nuc

19.30 h, Flou Papagayo amb Mumusic Circus

19.30 h, Home amb Akira Yoshida

19.30 h, Prácticas de vuelo para acabar con el olvido amb Chroma Teatre

20.00 h, FEMALE amb LASALA

20.00 h, Ohtli amb D'Jade

20.00 h, Pelat amb Joan Català

 

21.00 h, Ludo Circus Show amb Ludo Circus

21.00 h, Sin Ítaca amb Pendiente Teatro + Eduardo Bernal

21.30 h, Le Nid amb Adhok - Immortels

22.00 h, BLOCK amb NoFit State Circus and Motionhouse