L'agenda esportiva del cap de setmana del 25 i 26 de gener ja ha vist disputats tots els seus partits dels principals clubs i competicions de les disciplines més importants del Camp de Tarragona. Repassa a continuació tots els resultats de les cites més destacades de l'esport de casa nostra.
[predef]tarragona-digital-84[/predef]
Futbol sènior
Segona Divisió B - jornada 22: Andorra 0-0 Nàstic
Tercera Divisió - jornada 21: Castelldefels 0-0 Pobla
Primera Catalana - jornada 18: UE Valls 1-0 Viladecans
Primera Catalana - jornada 18: Vista Alegre 2-0 CE El Catllar
Segona Catalana - jornada 18: Perelló 3-0 At. Roda de Barà
Segona Catalana - jornada 18: Cultural Bonavista 0-1 Ulldecona
Segona Catalana - jornada 18: Riudoms 1-1 La Sènia
Segona Catalana - jornada 18: Camarles 2-1 Pobla B
Segona Catalana - jornada 18: Amposta 2-4 Cambrils Unió
Segona Divisió femenina - jornada 13: Tecnifutbol TGN 0-3 EFB Salou
Segona Divisió femenina - jornada 13: Ribes 1-0 EFB Calafell
Segona Divisió femenina - jornada 13: Tarraco 3-1 Bellcairenc
Futbol base
Divisió d’Honor Juvenil - jornada 19: Nàstic 0-0 Huesca
Lliga Nacional Juvenil - jornada 19: Barça 2-1 Nàstic
Preferent juvenils masculí - jornada 16: FFB Reus 2-0 Terlenka
Preferent juvenils masculí - jornada 16: Castelldefels 4-1 Cambrils Unió
Preferent juvenils masculí - jornada 16: EF SPiSP 0-1 Sant Ildefons
Preferent juvenils masculí - jornada 16: La Floresta 1-1 At. Sant Just
Preferent juvenil femení - jornada 15: Barça 3-2 FF Base Reus
Futbol sala
Segona Divisió B - jornada 18: FS Salou 2-3 L'Hospitalet
Bàsquet sènior
Lliga EBA - jornada 16: CB Tarragona 66-53 Castelldefels
Lliga EBA - jornada 16: CB Valls 70-61 CB Salou
Primera Categoria femenina - jornada 15: Manyanet 57-80 TGN Bàsquet
Primera Categoria femenina - jornada 15: Reus Deportiu 30-96 Vilanova
Primera Categoria femenina - jornada 15: Terrassa 72-61 Morell
Primera Categoria femenina - jornada 15: Ploms Salle 60-54 Sant Nicolau
Segona Categoria masculina - jornada 15: Morell-Els Monjos
Segona Categoria masculina - jornada 15: ADT-Ploms Salle B
Segona Categoria masculina - jornada 15: Centre Catòlic 77-61 Reus Deportiu
Segona Categoria masculina - jornada 15: Odena 65-52 Manyanet
Segona Categoria masculina - jornada 15: Valls 76-65 Sant Andreu
Segona Categoria masculina - jornada 15: El Vendrell 65-74 Sant Josep Obrer
Segona Categoria femenina - jornada 15: Salou 51-34 Castellbisbal
Segona Categoria femenina - jornada 15: CBT 58-61 Barça CBS
Hoquei
OK Lliga - jornada 18: Barça 7-1 Reus Deportiu
OK Lliga - jornada 18: Calafell 1-1 Girona
OK Lliga Plata - jornada 11: Rivas H2O 1-7 Vendrell
Lliga Nacional Catalana masculina - jornada 8: Piera 5-4 Vila-seca
Lliga Nacional Catalana femenina - jornada 8: Palau Plegamans 4-1 Reus Deportiu
Primera Catalana masculina- jornada 17: Riudoms 3-2 Monjos
Primera Catalana masculina- jornada 17: Vendrell 8-3 Reus Ploms
Primera Catalana masculina- jornada 17: Valls 7-1 Congrés
Primera Catalana masculina- jornada 17: Lleida 1-0 Reus Deportiu
Voleibol
Superlliga masculina 2 - jornada 14: Pizarra 1-3 SPiSP
Rugby
Divisió d’Honor Catalana - jornada 6: Rugby Tarragona 5-15 Sitges
Futbol americà
Lliga Catalana de Futbol Americà - jornada 6: Rookies 33-0 Reus Imperials
Lliga Catalana de Futbol Americà - jornada 6: Eagles 6-7 Riudoms Rebels
Handbol
Segona Catalana masculina - jornada 14: CH Cambrils 22-25 La Salle Montcada B
Segona Catalana femenina - jornada 14: CH Vendrell 33-13 Sant Andreu